:

Sharm el Sheikh

//media.voog.com/0000/0040/4993/photos/Things-to-Do-At-Sharm-El-Sheikh.jpg
Sharm el Sheikh

Sharm el Sheikh asub Siinai poolsaarel ja on endine kaluriküla ja kunagine Egiptuse Mereväe baas, millest 1980-nendatel arenes välja üks populaarsemaid kuurorteid maailmas.


Siinai poolsaare pärast on peetud lahinguid juba tuhandeid aastaid, viimati peeti Siinai poolsaarel lahinguid Iisraeli ja Egiptuse vahel 6 päevases sõjas, aastal 1967, mille järel vallutasid Iisraeli väed Siinai poolsaare, mis tagastati Egiptuse riigile alles 1982 a.-l.
Turismi arengule aitas esmalt kaasa Iisrael, kus 1970-te lõpus loodi esimesed hotellid ja sukeldumisklubid Naama ja Maya Bays (vana Sharm).
Tänapäeva Sharm el Sheikh koosneb põhiliselt 3-st osast: Ras om el Seid, Naama Bay ning Nabq Bay-st:

- Ras om Seid, on rahulikum ja vaiksem piirkond, nö. vana Sharm, kus on väga kaunid sukeldumiskohad. Kuid siin on ka kaubanduskeskused, ööklubid ning loomulikult ka Turg!
- Naama Bay, on suurim kuurort piirkonnas, poodide, kasiinode, restorandide ja klubidega.
- Nabq Bay, asub mitmekümne kilomeetri kaugusel Naama Bayst. Lahe eraldusjooneks on väikese kallakuga liivarand. Meres kasvavad suurepärased korallid, elavad imelised kalakesed. Lahe lähedal asub looduskaitseala Nabq National Park eksootiliste taimedega ja lindudega.

httpwwwtortugaeeimages1283177932jpg

Sharm el Sheikh erineb märgatavalt teistest Egiptuse kuurortidest. See on üks mainekamaid ja kallimaid Punase mere kuurortlinnu. 2- ja 3-tärniseid hotelle on siin vähe, 4- ja 5-tärniste hotellide valik on aga lai. Siinsed hotellid ja teeninduse tase on Hurghadaga võrreldes kõrgemad. Enamik hotelle on araabia stiilis.

httpwwwtortugaeeimages1283177898jpg

Sharm el Sheikhi puhkama sõites peaks silmas pidama, et suurem osa siinsetest randadest on kaljused ja koralliderikkad, mistõttu puhkajatel ei ole lihtne merre suplema pääseda.

Enamik hotelle on selletarvis rajanud puit- või ujuksillad. Suplemisel on soovitatav kanda spetsiaalseid jalatseid.
Sharm el Sheikhis on kaks liivaranda: Naama Bay kuurordis ja Sharm el Maya lahes (vana Sharm el Sheikhi lähedal).

Siinsed kuulsaimad ööklubid Naama Bays on Le Pacha, Hard Rock Café, Little Buddha (hotelli Tropitel Naama Bay kõrval), Black House (hotelli Tropicana Rosetta kõrval). Sissepääs ööklubisse maksab 60–100 Egiptuse naela.

Teine turistide lemmikkoht on Naama Bayst 5 km kaugusel asuv vana Sharm el Sheikh (Old Sharm ehk Old Market).

Vana Sharm el Sheikh ´i lahe kallastel asub Sharm el Maya, kus on suurepärased liivarannad. Seal lähedal asub ka sukeldujaid eriti paeluv Ras Om el Seid, mis võib uhkeldada oma suurepärase veealuse maailmaga. Enamus selle piirkonna hotelle asub kohe mere kaldal, kuid neist hotellidest, mis asuvad rannikust pisut kaugemal, viivad külastajaid randa tasuta bussid. Ras Om el Seid on pisut rahulikum ja turistikesksem kuurort Sharm el Sheikhis, kuid ka siin tegutsevad kaubanduskeskused (kõige uuem nendest II Mercato), kohvikud (Makani), baarid (Papas Bar) ja ööklubid kõige populaarsem on avatud taeva all olev klubi Dolce Vita).

Siinai Kuurortid

  • Dahab, asub 80 km Sharm el Sheikhist. Dahab on purilaudurite ja sukeldujate lemmikpaik. Umbes 8 km kaugusel linnast asuvad kuulsad sukeldumispaigad Blue Hole ja Abu Galum. Dahab on ka maailmakuulus purjelauasõidu poolest. Dahabi liivase maasääre ühel pool tagavad tuuled eriti sileda vee ja head tingimused purjelauasõiduks, maasääre teist poolt kutsuvad purilaudurid Speedy'ks, kuna seal on sile meri, aga väga tugev tuul, mis teeb sellest ideaalse paiga suurtel kiirustel sõiduks. Sealt leiab ka ühe väikse lahe, mida kutsutakse Baby Bay'ks ja kus harrastatakse freestyle sõitu.
  • Nuweiba, on tuntud kui põliste beduiinide elukohana, kuid nüüdseks on tegemist rahuliku ja vaikse kuurortlinnaga.
  • Taba, on piirilinn Siinai ps.kõige idapoolses otsas 220 km Sharm el Sheikhist põhjas, kus kohtuvad Egiptuse, IIsraeli, Jordaania ja Saudi Araabia piirid.Sharm el Sheikh-i Vaatamisväärsused

Ras Mohammed-i Rahvuspark

Asub Siinai ps.-e tipus, mis on UNESCO kaitse all. Rahvuspark on ca. 480 km2 suur ning hõlmab nii vee, kui maa elustikku, mis on erakordselt värvikirev. Ras Mohamedil näete ka ühte põhjapoolseimat mangroovisood Maailmas!

Moosese Mägi ja Katariina Klooster

Piibli järgi sai Mooses just sellel mäel Jumalalt ilmutuse ning 10 Käsku. Mount Sinai on 2,285 m. kõrge ning sinna ronimiseks kulub peaegu terve päev. Samuti asub siin ka vanim kristlik klooster, mis on ehitatud 4.sajandil ning kus hoitakse siiani olulisi religioosseid dokumente ning väidetavalt ka mitmeid kristliku usuga seonduvaid saladusi.

Jordaania, Petra

Kuna Sharm el Sheikh asub siiski Jordaaniast ca. 225 km. kaugusel, on võimalik ja soovitatav külastada ka Jordaania tuntuimat vaatamisväärsust-kaljudesse rajatud Petrat, mida kiivalt varjati kuni 19.sajandini, kui üks Šveitsi maadeuurija maskeerudes araablaseks, leidis koha puhtjuhuslikult, kuna eurooplasi sinna kanti ei lubatud. Petra on rajatud nabatealaste poolt, ca. 2500 a. tagasi. Legendi järgi on siia maetud ka Vaarao kuld, mille Egiptuse vaarao kaasa võttis, iisraellasi jälitades, kartes, et kui vaarao Egiptusest eemal on, röövitakse vaarao varakambrit.

Abu Galum-i Rahvuspark

Abu Galum-i Rahvuspark jääb ca. 60 km. Sharm el Sheikh-ist põhja poole, mille suurus on üle 500 km2. Piirkonnas on kaitse all mangoovisood ning põhiliselt just korallid ning veelalune elustik. Samuti elutseb siin ka mitmeid roomajaid ning haruldasi imetajaid.

Tuntuim vaatamisväärsus on Dahabist ca. 7 km. põhja pool asuv Blue Hole-i Sügavik, kus korallrahu langeb püstloodis 80 m. allapoole.


Egiptuse Vaatamisväärsused

Luxor

Luxor on endine Teeba, iidses Ülem-Egiptuses, Hurghadast ca 250 km edelas, kus näete rohelist, datlipalmide ja suhkrurooistandustega Niiluse orgu. Põhilised kohad, kuhu ekskursioonid Teid viivad on Karnaki tempel, Luxori südames, Kuningate Org, Hatseptsuti tempel, mis on kaljusse raiutud, Memnoni kolossid Niiluse Orus.

Aswan

Asub Luxorist ca 150 km veelgi lõuna pool, Nasseri tammi ääres (Nasseri tamm ehitati 1960-1976 Nõukogude Liidu abiga, mis oli mõeldud vältimaks Niiluse üleujutusi ja et toota riigile elektrit, kuid millega seoses hävitati ka palju Nuubia ajaloolisi vaatamisväärsusi). Siin on ainuke säilinud Nuubia vaatamisväärsus Abu Simbeli templid, mis tegelikult tõsteti ümber originaalkohast, mis nüüdseks on Nasseri järve all. Abu Simbeli suurim vaatamisväärsus on Ramses II tempel, kus kõrvuti istuvad 4 vaaraod, 35 m kõrgused kivisklupltuurid, mis on ehitatud mäe sisse.
Aswanist edasi ca 150 km algab juba vägivaldne ja ohtlik Sudaan.

Kairo ja Giza

Kairo asub Hurghadast ca 450 km kaugusel põhjas. Kairos elab hinnanguliselt 8 mln. inimest, kuid täpsed andmed siiski puuduvad. Kairos tavaliselt külastatakse Egiptuse Muuseumi, kus on kokku toodud kõikvõimalikud Egiptuse kultuuripärandid. Siin saate tutvuda muumiatega, vaaraoaegse elu-oluga ning lugematu hulk muid vaatamisväärsusi.
Loomulikult, mis on Egiptuse nii kuulsaks teinud on aegumatud Giza Püramiidid ja Sfinks, mis asuvad Kairo edelaosas. Arvatakse et nii püramiidid ja sfinks on ehitatud samal ajal, ca. 4,500 a. tagasi, kuid uuemad avastused on selle teooria kõikuma löönud ning Sfinksi on hinnatud isegi 12,000 a. vanuseks, mis on väga pöördeline ajaloos, juhul, kui see teooria tõestatakse. Püramiidid on algselt ehitatud astronoomilise otstarbega, hilisemalt alles vaaraode egode rahuldamiseks, mõeldud, kui hauakambrid. Püramiidid olid algselt kaetud valgete marmorplaatide ja kuldse tipuga, kuid sõjad ja vana-Egiptuse riigi langus on aidanud kaasa püramiidide ja Sfinksi rüüstamisele, jne.

Punane Meri

Punane meri on maailmas populaarsuselt TOP 10 seas olev sukeldumiskoht, selle puhtus ja liigirikkus on tõesti väga hämmastav, kus ca 30 m sügavusele põhja on võimalik ilma vähima pingutuseta näha, samuti, kuna Punane meri on seotud India ookeniga, on meri väga soe, kus alla 25 kraadi merevesi ei lange. Kuid siiski tasuks meeles pidada, et kuna meres on väga palju erinevaid kalade, korallide, jm. liike, on seal ka ohtlikke liike, nagu haid, raid, barracudad, mureenid, jt.

 

Otsi omale sobiv puhkusereis

Hinnavahemik
Väljumise aeg (vali kuupäev)
Vali riik
Kõik riigid
Araabia Ühendemiraadid
Bulgaaria
Egiptus
Filipiinid
Hispaania
Horvaatia
Iisrael
India
Indoneesia
Itaalia
Kanaari saared
Kreeka
Kuuba
Küpros
Makedoonia
Maldiivid
Malta
Maroko
Mauritius
Mehhiko
Montenegro
Portugal
Prantsusmaa
Seishellid
Sri Lanka
Sri Lanka-Maldiivid
Tai
Tansaania
Tuneesia
Türgi
Vietnam
Vali sihtkoht
Kõik sihtkohad
Agadir
Alanya
Algarve
Almeria
Antalya
Assoorid
Bali
Barcelona
Belek
Boracay
Cancun
Costa Brava
Costa del Sol
Dahab
Dubai
Eilat
El Gouna
Fuerteventura
Goa
Golden Sands
Gran Canaria
Horvaatia
Hurghada
Ibiza
Izmir
Kemer
Koh Chang
Korfu
Kos
Krabi
Kreeta
Küpros
Lanzarote
Lefkas
Madeira
Makadi Bay
Makedoonia
Maldiivid
Mallorca
Malta
Marmaris
Marsa Alam
Mauritius
Montenegro
Napoli
Nizza
Nuweiba
Pattaya
Phan Thiet
Phuket
Playa del Carmen
Porto Santo
Praia da Rocha
Rhodos
Sansibar
Santorini
Seishellid
Sharm el Sheikh
Side
Sitsiilia
Sousse
Sri Lanka
Sri Lanka-Maldiivid
Sunny Beach
Taba
Tenerife
Thessaloniki
Tuneesia
Varadero
Zakynthos
Vali tärnid
Kõik tärnid
2**
2**+
3***
3***+
4***
4****
4****+
5*****
5*****+
Vali hotell
Kõik hotellid
Harper Kuta Bali by Aston
Iberostar Royal El Mansour & Thalasso
Pod Lozom Rooms & Apartments
Royal Singosari Kuta
Creta Star
Regnum Carya Golf & SPA Resort
Rubi Platinum SPA Resort & Suite
Aana Resort & Spa
Admiral
Adria
Adriana Beach Club Resort
Aeolos Beach Resort
Ajman Hotel
AKKA Alinda
AKKA Antedon Hotel
Al Maha Regency Hotel Suites
Al Raha Beach Hotel
Albatros Alf Leila Wa Leila
Albatros Aqua Park
Albatros Jungle Aqua Park
Albatros Palace Hotel & SPA
Albatros White Beach Resort
Aldemar Knossos Royal
Aldemar Royal Mare & Suites
Alexandros
Algarve Casino
Algarve Gardens
Ali Baba Palace
Alto Lido
Alva Donna Exclusive Hotel & SPA
Amada Colossos Resort
Amara Dolce Vita Luxury
Amathus Beach
Amwaj Rotana
Anahtar Apart
Andaman Seaview
Annabelle Beach Resort
Anthea Apartments
Aquila Rithymna Beach
Araya Phuket Beach Resort & SPA
Ariston
Atlantica Amilia Mare
Atlantica Grand Mediterraneo
Au Fond De Mer View
Avala Resort & Villas
Avena Resort & SPA
Avra Beach
Azure Hotel Bangla
Azure Phuket Hotel
Azurro
Baia Kemer Club
Bali Garden Beach Resort
Bali Tropic Resort & Spa
Barbayiannis Studios
Barcelo Royal Beach
Baron Resort
Be Cosy Apart hotel
Be Live Experience La Nina
Be Live Family Palmeiras Village
Beach Albatros Resort Hurghada
Beach Club Doganay
Belair Beach
Belek Beach
Bella Beach
Bella Vista
Bellis Deluxe Hotel
Belvedere Hotel
Best Semiramis
Blue Princess Beach Resort
Blue Sea Beach
Blue Sea Interpalace
Bonita
Bosphorus Sorgun Hotel
Bracera
Cactus Royal SPA & Resort
Calista Luxury Resort
Callisto Holiday Village
Calypso
Castanheiro Boutique Hotel
Charmillion Club Aqua Park
Charmillion Club Resort
Charmillion Sea Life Resort
Citymax Bur Dubai
Citymax Sharjah
Cleopatra Luxury Resort
Cleopatra Luxury Resort Makadi Bay
Club Hotel Turan Prince World
Club Marco Polo
Concorde Green Park Palace
Concorde Marco Polo
Copthorne Hotel Sharjah
Coral Sea Sensatori
Corfu Holiday Palace
Corfu Imperial Grecotel Exclusive Resort
Cornelia Diamond Golf Resort & SPA
Creta Maris Beach Resort
Crown Palace
Crowne Plaza Abu Dhabi Yas Island
Crystal Aura Beach Resort & SPA
Crystal Deluxe Resort & SPA
Crystal Family Resort & SPA
Crystal Flora Beach Resort
Crystal Hotels Admiral Resort Suites & SPA
Crystal Paraiso Verde Resort
Crystal Sunrise Queen Luxury Resort & SPA
Crystal Sunset Luxury Resort & SPA
Crystal Tat Beach Golf Resort & SPA
Crystal Waterworld Resort & SPA
Dana Beach
Delphin Imperial
Delphin Palace
Desert Rose
Dessole Beach Resort Mui Ne
DIT Majestic Beach Resort
Dolce Vita
Domina Coral Bay Hotel & Resort
DoubleTree by Hilton Resort & Spa Marjan Island
Dubrava
DUKES Dubai
Eftalia Aqua Resort & SPA
Eftalia Marin
Eftalia Ocean
Eftalia Splash
Eftalia Village
El Mouradi Cap Mahdia
Ela Quality Resort
Electra Holiday Village
Electra Palace Resort
Elounda Orama
Elysium Resort & SPA
Eri Beach & Eri Village
Esperides Beach
Europa Beach
Eurotel Altura
Evabelle Napa Apartments
Fairmont Ajman
Flamingo Grand
Florida Hotel
Fodele Beach & Water Park Holiday Resort
Four Views Monumental
Fujairah Rotana
Gala Tenerife
Garden Sea View Resort
Gardenia
Gelina Village Hotel & Resort
GF Fanabe
Ghaya Grand Hotel
Gladiola Star
Globales Acuario
Gloria Golf Resort
Gloria Serenity Resort
Gloria Verde Resort
Golden Lotus
Golden Peak Resort & Spa Phan Thiet
Golden Rose
Gortyna
Gran Caribe Sunbeach
Grand Kaptan
Grand Kuta Hotel & Residence
Grand Oasis Cancun
Grecotel Amirandes Exclusive Resort
Grecotel Club Marine Palace & Aqua Park
Grecotel Daphnila Bay Dassia
Grecotel Eva Palace Luxury Resort
Grecotel Lux.Me Daphnila Bay Dassia Luxury Resort
Grecotel Marine Palace & Aqua Park
Grecotel Meli Palace All Inclusive Resort
Grecotel White Palace Luxury Resort
Grifid Club Hotel Bolero & Aqua Park
Grifid Encanto Beach Hotel
Grifid Hotel Arabella
Grifid Hotel Marea
Grifid Metropol
Grifid Vistamar
Gural Premier Belek
Gural Premier Tekirova
Habtoor Grand Beach Resort & SPA
Hawaii Le Jardin Aqua Park
Hersonissos Village
Hilton Al Hamra Beach & Golf Resort
Hilton Sharjah
Hilton Sharm Waterfalls Resort
Horus Paradise Luxury Resort
Hotel Isabel
Hotel Turan Prince
Houda Golf & Beach Club
Hovima Santa Maria
HTP Vile Oliva
HVD Club Bor
HVD Club Miramar
HVD Viva Club
Iberostar Averroes
Iberostar Bellevue
Iberostar Diar El Andalous
Iberostar Las Dalias
Iberostar Playa Gaviotas
Iberostar Selection Sabila
Iberotel Makadi Beach
Ibis al Barsha
Ibis Styles Beli Benoa
IC Hotels Santai Family Resort
Ikaros Beach Luxury Resort & SPA
Imperial Resort
Ionian Princess Club Hotel
Ipsos Beach
Irilena Apartments
Jasmine Palace
Jaz Aquamarine Resort
Jaz Belvedere
Jaz Fanara Resort & Residence
Jaz Makadi Oasis Resort & Club
Jaz Makadi Saraya Resort
Jaz Makadina Hotel
Jaz Mirabel Beach Resort & SPA
Jaz Tour Khalef Thalasso & Spa
Jinene
Jood Palace
Jupiter Albufeira
Jupiter Algarve
Justiniano Club Park Conti
j´Adore Deluxe Hotel & SPA
Kacha Resort & SPA
Kahya Resort Aqua & SPA
Kalimera Kriti Hotel & Village Resort
Kamelya Selin Hotel
Kandelor
Kemal Bay
Kemer Dream
Kleopatra Micador
Koh Chang Cliff Beach Resort
Koh Chang Resort & SPA
Kresten Royal Villas & SPA
Kristal
Ksenia Aparaments
La Siesta
Labranda Club Paradisio El Gouna
Labranda Isla Bonita
Labranda Sandy Beach Resort
Laguna Beach Alya Resort & SPA
Laphetos Beach Resort & SPA
Lara Barut Collection
Le Meridien Al Aqah Beach Resort
Le Pacha Resort
Limak Arcadia Hotel & Resort
Limak Atlantis Deluxe Hotel & Resort
Limak Limra Hotel & Resort
Lindos Imperial Resort & SPA
Long Beach Garden Hotel & Spa
Long Beach Resort & SPA
Lonicera Resort & SPA
Lonicera World
Lotus Muine Resort & Spa
Lou Lou a Beach Resort
lti Dolce Vita Sunshine Resort
LTI Vendome El Ksar Resort & Thalasso
Lydia Maris
Lykia World Antalya Links & Golf
Lyra Resort & SPA
Lyttos Beach
Madeira Regency Club
Magna Graecia
Mahdia Palace Thalasso
Manos Maria Hotel & Apartments
Maravel Land
Marbella Corfu
Mareblue Beach Resort
Marhaba Royal Salem
Marina Beach
Maritim Pine Beach Resort
Marjan Island Resort & SPA
Marti Myra
Maxome Hotel@Legian
MAXX Royal Belek Golf & SPA
MAXX Royal Kemer Resort
Mayor Capo di Corfu
Mayor Pelekas Monastery
Mediteran
Mediterranean Palace
Mediterraneo
Melia Bali
Melia Grand Hermitage
Melia Sunny Beach
Mera Mare
Mercure Koh Chang
Messonghi Beach
MGM Muthu Forte Do Vale
MGM Muthu Oura Praia Hotel
Michell Hotel & SPA
Mirachoro Praia Hotel
Mirage Aqua Park Resort & SPA
Mistral Bay
Mitsis Alila Resort & SPA
Mitsis Grand Hotel
Mitsis Laguna Resort & SPA
Mitsis Rinela Beach Resort & Spa
Montenegro Beach Resort
Movenpick El Gouna
Movenpick Resort & Spa Jimbaran Bali
Mukarnas SPA
Muz Hotel
Nana Golden Beach
Napa Plaza
New Nordic Hotels
Nikko Bali Benoa Beach
Nirvana Lagoon Villas Suites & SPA
Nissiblu Beach Resort
Nour Palace Resort & Thalasso
Novotel Palm
Numa Bay Exclusive
Oasis
Oba Star
Oba Time
Ocean Star Resort
Odessa Beach
Olympic Lagoon Resort
Olympic Lagoon Resort Paphos
One Loft Hotel Kata
Orange County Resort Hotel
Orange County Resort Hotel Alanya
Oriental Pearl Beach Resort & Spa
Ossotel Legian
Otium Hotel Seven Seas
Paleo Art Nouveau
Palm Royale Soma Bay
Palma
Palmira Beach Resort & Spa
Papillon Ayscha
Papillon Belvil
Papillon Zeugma Relaxury
Parrotel Beach Resort
Pattaya Park Beach Resort
Peace Laguna Krabi Resort
Pestana Alvor South Beach
Pestana Alvor South Beach Premium Suite Hotel
Pestana Blue Alvor
Pestana CR7
Pestana Ocean Bay All Inclusive Resort
Pestana Promenade
Pestana Royal Premium All Inclusive Ocean & Spa Resort
Pestana Viking Resort
Phuket Orchid Resort & SPA
Pickalbatros Amwaj Blue Beach Resort
Pickalbatros Aqua Blu Resort Sharm el Sheikh
Ponderosa
Porto Bay Falesia
Premier Le Reve Hotel & SPA
Primasol El Mehdi
Puri Santrian
Queen`s Park Tekirova & SPA
Quinta Do Lorde Resort Hotel Marina
Radisson Blu Resort Sharjah
Ramada Beach Hotel Ajman
Ramada Hotel & Suites
Reef and Beach Resort
Regency Plaza Aquapark & Spa Resort
Regent Porto Montenegro
Regina Jelena
Rehana Royal Beach & SPA
Renaissance Sharm el Sheikh Golden View Beach Resort
Residence Boujafaar
Rhodes Bay Resort & SPA
RIU Astoria
RIU Buena Vista
RIU Helios
RIU Helios Bay
RIU Helios Paradise
RIU Palace Sunny Beach
Riviera Beach
Riviera Hotel & SPA
RIXOS Bab al Bahr
RIXOS Premium Belek
RIXOS Premium Dubai
RIXOS Premium Seagate
RIXOS Premium Tekirova
RIXOS Sharm el Sheikh
RIXOS The Palm Dubai
Rock Water Bay Beach Resort & Spa
Roda Garden Village
Royal Adam & Eve
Royal Albatros Moderna
Royal Lagoons Aqua Park Resort Hurghada
Royal Savoy
Saphir
Sarita Chalet & SPA
Savoy Saccharum Resort & SPA
SBH Club Paraiso Playa
SBH Crystal Beach
SBH Jandia Resort
Sea Breeze Jomtien Resort
Sea Gull
Sea Life Buket Resort & Beach
Sea Planet Resort & SPA
Sea Side Resort & SPA
Sea View Resort and SPA
Sea World Resort & SPA
Seahorse Resort & Spa
Selectum Family Resort
Sensimar Grand Mediterraneo resort & SPA by Atlantica
Sentido Mamlouk Palace
Sentido Rosa Beach
Sentido Royal Blue Resort & SPA
Senza Hotels The Inn Resort & SPA
Serenity Makady Heights
Shanaya Beach Resort & Spa
Sharjah Grand Hotel
Sharm Grand Plaza Resort
Sheraton Dubrovnik Riviera
Sheraton Fuerteventura Beach Golf & SPA Resort
Sheraton Miramar
Sheraton Sharjah Beach Resort & Spa
Shores Amphoras
Side Alegria Hotel & SPA
Sindbad Club Aqua Hotel
Sousse Palace Hotel & Spa
Sphinx Resort & Aqua Park
Spice Hotel & SPA
Star Beach Village & Waterpark
Steigenberger Al Dau Beach
Steigenberger Alcazar
Steigenberger Aqua Magic
Steigenberger El Gouna
Steigenberger Kantaoui Bay
Stella di Mare Beach Hotel & SPA
Stella Island Luxury Resort & SPA
Stella Palace
Studio 17
Sueno Hotels Deluxe Belek
Sueno Hotels Golf Belek
Sunny Beach Resort Phan Thiet
Sunny Days Palma de Mirette
Sunny Days Resort SPA & Aqua Park
Sunrise Grand Select Crystal Bay
Sunrise Holidays
Sunrise Select Diamond Beach Resort
Sunrise Select Garden Beach Resort
Sunrise Select Royal Makadi Resort
Sunshine Corfu Hotel & SPA
Susesi Luxury Resort
Tac Premier
Tara
Tarisa Resort & SPA
Tasia Maris Oasis
Tasia Maris Sands
Tej Marhaba
Tej Marhaba
Telemachos Hotel
The Cove Rotana Resort
The Emerald Cove Koh Chang
The Jayakarta Bali Beach Resort & Spa
The Pattaya Garden
The Sun Hotel & SPA
The Village Resort & Waterpark
The Zign Hotel
Three Corners Ocean View
Three Corners Rihana Resort
Titanic Beach SPA & Aqua Park
Titanic Deluxe Golf Belek
Titanic Mardan Palace
Titanic Palace
Titanic Resort & Aqua Park
Trendy Lara
Tropitel Naama Bay
TSIX5 Phenomenal
TTC Resort Premium Ke Ga
Tulip Inn Ras al Khaimah
Ulusoy Kemer Holiday Club
Valamar Argosy
Vasia Beach Resort & SPA
Victoria Sport & Beach Hotel
Vidamar Resort Algarve
Vidamar Resort Hotel Algarve
Vila Gale Tavira
Villa Neno Zec
Vincci El Mansour
Vincci Marillia
Voyage Belek Golf & SPA
Water Side Resort & SPA
Xperia Grand Bali
Xperia Saray Beach
Xperience Kiroseiz Premier Aqua Park
Yellow Praia Monte Gordo
Zanzibar Bay Resort
Zentral Center
Vali toitlustus
Kõik toitlustused
Söökideta
Hommikusöök
Hommiku- ja õhtusöök
Hommiku, lõuna- ja õhtusöök
Kõik hinnas
Kõik hinnas pluss
Ultra kõik hinnas