:

Tortuga Travel

Tortuga Travel
Tortuga Travel OÜ alustas puhkusereiside müüki 2007. aasta septembris. Reisibüroo loomise aluseks sai soov pakkuda klientidele parimaid võimalusi puhkuseks, personaalset teenindust ning asjalikku nõu reisisihtkoha kohta. Meie jaoks on väga oluline, et meie kliendi reis oleks õnnestunud ning meeldejääv. Oma tegevuses lähtumegi reisijate erisoovidest ning individuaalsusest.

Tortuga Travel vahendab kõigi Eesti ja Soome suuremate reisikorraldajate puhkusereise. Meie partneriteks on Reisikorraldajad Novatours, Tez Tour, Aurinko, KidyTour ja Aurinkomatkat (Aurinkomatkat ametlik edasimüüja on Aurinko), Fix Ideed ning reisibüroo Estravel.

Meie kliendil on võimalus minna puhkama nii Tallinnast, Riiast, Vilniusest, kui ka Helsinkist.

Tortuga Travel kontseptsioon

Reisibüroo Tortuga Travel on juba tegutsenud 10 aastat ja aasta-aastalt oleme tasapisi kasvatanud oma klientide mahtu ja ka oma kogemustepagasit.

Käime 2-3 korda aastas erinevates sihtkohtades, tutvumas hotellide, ekskursiooniprogrammide ja kohaliku eluoluga, mistõttu peame end üheks parimaks Türgi, Kreeka, Tai ja Egiptuse hotellide asjatundjaks.

Lisaks heaks Bulgaaria, Hispaania hotellide asjatundjaks, töös on hetkel Itaalia, Montenegro ja Portugali sihtkohad ning talveks plaanime ka läbi vaadata põhilisemad AÜE ja Sri Lanka kuurortid ning nende hotellid, kuigi eeltöö on juba praegu tehtud.

Põhiliseks suunitluseks on oma ja lojaalse püsiklientuuri loomine, kus saame pakkuda hüvesid, mida üldjoontes ei pakuta, nagu näiteks 24 h teenindus, asendushotellide ja -lendude leidmine ja alati aus teenindus oma kliendi suhtes, olgu see siis hea uudis või halb uudis kliendi jaoks ja kindlasti parima variandi leidmine kõikvõimalikest pakkumisest!

Ausus, kvaliteetne teenus ja pühendumus oma tööle on meie põhilisteks väärtusteks ning seda teed me ka jätkame, parendades oma kvaliteeti aasta-aastalt.

Ootame alati ka oma klientidelt tagasisidet, mis meeldis, mis ei meeldinud, et saaksime teie abiga veelgi tõsta meie teenindust, teie järgmise puhkuse planeerimisel.

Meie sooviks on, et meie klient tuleks tagasi täis positiivseid emotsioone ja rõõmu, et ta saaks selle vähese aja, mil on võimalik puhkust nautida, puhata täisväärtuslikult ja tuua põhjamaisesse kargusesse positiivsust ja ohtralt elamusi kaugete maade kohta!

Sellisest tagasisidest tunneme alati rõõmu ja see toob päikest ka meie töösse!

Reisitingimused   Üldtingimused

Kontaktinfo

Tortuga Travel OÜ
Reg. kood: 11409488
Arvelduskontod:
SEB Pank: EE241010220078113016
Swedpank: EE342200221038061463
E-mail: info@tortuga.ee
mihkel@tortuga.ee
Telefon:
Mihkel Piho: (+372) 524 7613

Koostööpartnerid:


Võta meiega ühendust

Mihkel Piho

Müügijuht E-mail: mihkel@tortuga.ee
Telefon: (+372) 524 7613

Helin Piho

Büroojuht E-mail: helin@tortuga.ee

Koostööpartnerid: