:

Tortuga Travel

Tortuga Travel
Tortuga Travel OÜ alustas puhkusereiside müüki 2007. aasta septembris. Reisibüroo loomise aluseks sai soov pakkuda klientidele parimaid võimalusi puhkuseks, personaalset teenindust ning asjatundlikku nõu reisisihtkoha kohta. Meie jaoks on väga oluline, et meie kliendi reis oleks õnnestunud ning meeldejääv. Oma tegevuses lähtumegi reisijate erisoovidest ning individuaalsusest.

Tortuga Travel müüb edasi kõigi Eesti, Läti, Leedu ja Soome suuremate Reisikorraldajate puhkusereise. Meie partneriteks on Reisikorraldajad- Novatours, Tez Tour, Coral Travel, JoinUp, Aurinkomatkat ning reisibürood Estravel ja Reisiekspert.
Lisandumas on veel mõned uued partnerid, hetkel veel läbirääkimised käimas. 

Meie kliendil on võimalus minna puhkama nii Tallinnast, Riiast, Vilniusest, Varssavist, kui ka Helsinkist. 

Tortuga Travel-i kontseptsioon

Reisibüroo Tortuga Travel on juba tegutsenud 15 aastat ja aasta-aastalt oleme tasapisi kasvatanud oma klientide mahtu ja oma kogemustepagasit, hetkeseisuga võime julgelt väita, et oleme külastanud ca. 100-t erinevat sihtkohta ja üle 1500 hotelli ning loeme end Eesti üheks parimaks hotellide ja kuurortite eksperdiks ! 

Käime 2-3 korda aastas erinevates sihtkohtades, tutvumas hotellide, kuurortite, ekskursiooniprogrammide ja kohaliku eluoluga, mistõttu peame end üheks parimaks Türgi, Kreeka, Egiptuse ja Kanaari saarte sihtkohtade asjatundjaks, kuna nendesse sihtkohtadesse satume ka kõige tihedamini. 

Lisaks oleme väga põhjalikult tutvunud nii Bulgaaria, Montenegro ja Tuneesia hotellide ja kuurortitega, mis on meie puhkaja jaoks väga populaarseks saanud suvisel hooajal !

Eksootika-sihtkohtadest on väga meeldejäävad olnud Tai, India, Vietnam-i, Bali ja Kuuba reisid, mida väga soovitaksime külastada.

Töös on hetkel Uued sihtkohad ning uuel aastal plaanime külastada Uusi Sihtkohti, nagu Sanzibar, Mehhiko, Mauritius, ja teiste eksootiliste sihtkohtade hotellid ja kuurortid, et Teile pakkuda kõige paremat puhkust !
Kuigi eeltöö on juba praegu tehtud, peame siiski oluliseks mõttetera, et "Oma silm on Kuningas !"

Põhiliseks suunitluseks on oma lojaalse püsiklientuuri loomine, kus saame pakkuda eeliseid, mida üldjoontes ei pakuta, nagu näiteks mugav 24 h teenindus, asendushotellide ja -lendude leidmine, tubade vahetus ja vahest ka sihtkoha vahetus ning alati ausat teenindust ja usaldust.

Meie nõuannetele ja soovitustele võib alati loota ja garanteerime, et leiame parima variandi kõikvõimalikest pakkumisest !

Ausus, kvaliteetne- teenus ja teenindus ja pühendumus oma tööle on meie põhilisteks väärtusteks ning seda teed me ka jätkame ja oleme oma kliendi jaoks 24 / 7 olemas !

Ootame alati ka oma klientidelt tagasisidet, "mis meeldis - mis ei meeldinud", et saaksime teie abiga veelgi tõsta meie teenuse kvaliteeti, pakkuda parimat lahendust järgmise puhkuse planeerimisel ja tõsta Teie rahulolu !

Meie sooviks on, et meie klient tuleks tagasi täis positiivseid emotsioone ja rõõmu, et ta saaks selle vähese aja, mil on võimalik puhkust nautida, puhata täisväärtuslikult ja tuua meie põhjamaisesse kargusesse positiivsust ja ohtralt elamusi kaugete maade kohta, puhata end välja ja olla õnnelik !

Sellisest tagasisidest tunneme alati rõõmu ja see toob Päikest meie töösse ! :)

Reisitingimused   Üldtingimused

Kontaktinfo

Tortuga Travel OÜ
Reg. kood: 11409488
Arvelduskontod:
SEB Pank:    EE241010220078113016
Swedbank: EE342200221038061463
E-mail: info@tortuga.ee
                 mihkel@tortuga.ee
Telefon:
Mihkel Piho: (+372) 524 7613

Koostööpartnerid:
Võta meiega ühendust

Mihkel Piho

Müügijuht E-mail: mihkel@tortuga.ee
Telefon: (+372) 524 7613

Helin Piho

Büroojuht E-mail: helin@tortuga.ee
Telefon: (+372) 524 7613

Koostööpartnerid: