:

SHARM EL SHEIKH

Avaldatud: 13.03.2018
SHARM EL SHEIKH
Avaldatud: 13.03.2018
Kuna meie töömaht sellisel ajal on väga väga suur ja tahame ikka kõikide inimeste soovidele vastu tulla, tuli mulle omakorda vastu, mu kallis kaasa, kes siis kirjutas ise reisikirja meie väikesest puhkusereisist, Punase Mere kõige populaarsemasse kuurorti Sharm el Sheikh-i. 

LAST MINUTE!!!!
Lähme, ei lähe…
Mina skeptiliselt: “See on ju Egiptus”
Eksootilisema sihtkoha (loe maa, kus pole varem käinud lastega) broneerimiseks olime liiga hilja peale jäänud (polnud lennukohti, hind juba liiiiiiiga laes)
Aga Päike, Meri, rannaliiv ikkagi kutsusid, kuna üks laps oli tatine ja teine köhis alalõpmata ja kolmas (see Kõige Suurem Laps) pidevas talve ja tööstressis ja õues oli niiii krõbe pakane…

Seega MINEK ja pettuma ei pidanud keegi. RIXOS SHARM EL SHEIKH 5*, on hotellipuhkuseks ja päiksevannide võtmiseks ideaalne-Mihkel hotelli valikuga mööda ei pannud
Mitte, et ta seda tavaliselt teeks;)))

Ilmad olid mega head, päeval tõeline rannailm +30, õhtud soojalt sumedad +22. Territoorium oli suur, luksuslikult roheline (nii rohelist hotelliala Egiptuses pole kohanudki, kui golfirajad välja jätta), jalutades kostus igalt poolt mahedat muusikat. Kes käia ei viitsinud, selle jaoks olid hotelli alal omad Taksod, lastele läksid need eriti hästi peale.
Poiste üheks lemmikohaks pärastlõunasel ajal oli jalkaväljak, kus iga päev sai alates kell 16.00 üks korralik lahing maha peetud. Seega kõik trennid sai järgi tehtud

Köök, mis mulle alati Egiptuse reiside ajal kõige vähem meeldinud on, oli seekord väga hea. Valik suurepärane ja mis peamine seda nn spetsiifilist maitset ei olnud toidul.
Hetkel oli maasikate hooaeg ja neid sai söödud kahe suu poolega hommiku-, lõuna- ja õhtusöögi juurde. Maitsesid nagu meie oma koduaia marjad suvel.
Ka apelsinid, mandariinid, viinmarjad ja õunad olid mõnusalt magusad ja mahalsed. Kalavalik oli super, nojah liha on nii ja naa, kuna nad selle peki kõik sealt ära korjavad, siis minu jaoks on see tuim, tee seda nagu tahad. Maitse asi...

Animatsiooni team ja õhtune meelelahutuse programm, mida ma ka varsemalt Egiptusest väga ei mäleta oli täitsa tip-top. 7 õhtusest etendusest 5 meeldis väga.
Teenindus oli tasemel, basseini ääres oli teenindajatel klientide kiiremaks ja paremaks teenindamiskes rulluisud jalas. Väga kihvt
Vesi oli mõnus, basseinide valik lai- igale maitsele. Poisid lausa elasid meil vees, nii et Ramon tuli puhkuselt tagasi ujumisprillid ees.
Rannaala mõnusalt liivane ja vetteminek samuti, Punase mere kaunist ilu sai nautida sealsamas, pontooni otsas oli snorgeldamiseks koht kireva korallriffi näol.

Viimasel õhtul rannabaaris Mihkliga arutades, et kas oli midagi, mis ei meeldinud, siis jah üks asi oli- nimelt uksekaardid. Need nimelt keeldusid koostööd tegemast, kui olid kas või korraks telefoni läheduses olnud (piisas lähedusest).
Eks neid kaarte sai retseptsioonis rohkem kui ühe korra vahetamas käidud, aga kokkuvõttes ikkagi üks korralik 5*tärni puhkus.

Meie puhkuse märksõna on MUGAVUS ja seda me nautisime täiel rinnal. Nüüd juba uue puhkusreisi ootel